Tabela Tamiri

Tabela tamiri alanında, tabela tasarım, uygulama, imalat ve montaj dahilinde, kayan yazı tabelalar başta olmak üzere her türlü tabela üretiminden ya da zamanla arızalanmış, bozulmuş, deforme olmuş tabelaların yeniden revize edilerek uygulamasını gerçekleştiren tabela fabrikasıdır. Tabelalarınız; montaj dahilinde arızalı ürünler ile imal edilmiş ise bozulmaması, ışıklarının yanmaması, harflerinin takıldığı yerden sökülmesi göz önünde bulundurularak tabela türevine göre görsel deformasyona uğramış olursa olsun tabelatamiri.com olarak tamirini gerçekleştiriyoruz.
Deneyimli ustalarımız sayesinde arızanın veya hasarın yerinde tespitini gerçekleştirdikten sonra, sizin arzu istekleriniz doğrultusunda yeni bir tabela ihtiyacınızın olup olmadığı kararından sonra tabelanın tamir işlevine başvurulur. Kayan yazı tabelalarında sıkça rastlanan tabela içindeki ışıkların sönmesi, yanmaması, zamanlama hatalarından kaynaklanan farklı görselin oluşması sebebi ile tabelalarınızdan alamadığınız verimi size geri kazandıracak tabela ustalarımız ve teknik elemanlarımız sayesinde tabelalarınızın tamirini gerçekleştiriyoruz.


Işıklı tabelaların içinde kullanılan elektrik aksamı başta olmak üzere, montajı iyi yapılmayan tabela ekipmanlarının arasından sızan sıvı nesnelerin sebebinden dolayı yanmayan ışıklarınızın sebebi tespit edilerek, yerinde ya da sökülerek tamiri işlemi gerçekleştirilerek yerine montajı sağlanır.
Görsel anlamda güneş ışınlarına maruz kalan tabelalarınızın branda yüzeyleri yeniden tasarlanarak daha dayanıklı dış mekan dijital baskı makinalarımızın kullandığı dayanıklı boyalar ile yeniden brandaya uygulanarak yerine montajını gerçekleştiririz.

Paslanmaz Kutu Harf Tabelalarında gözlemlenen montaj noktalarında kullanılan bağlantı aparatlarındaki paslanmanın giderilmesi için bizi mutlaka arayın . Neon tabelaların zamanla ışıklarının sönmesi, totem tabelalarınızın ışıklarının yanmaması sorunları için biz varız.

Tabela

Tabela üretiminde kullanılan malzemeler ile tabela ihtiyacı duyan esnaf ve sanatkarlara tabela üretimi gerçekleştirdikten sonra tabela hakkında başvuru yapanlara tabela örnekleri ile hizmet vermeyi ilke sayan tabela tasarım ve uygulama merkezidir.

Tabela Tamiri - Işıklı Tabela

Tabela Tamiri - Işıklı Tabela

Öncelikle Tamir bakımına başlamadan önce, sizlerin yapmanız gerekenler, Işıklı Tabela'nıza giden elektrik hattına ait sigorta kontrolüdür. Genellikle arkadaşlar aydınlatma hesabı yaparken -Özellikle Flörosan kullanımında- devre yükünü hesaplamadan, ya da tabela müşterisi tarafından gerekli bilgiyi tabela'cısına bildirmeden amper yükünü kaldırmayacak hat düzeneyi hazırlarlar.

Tabela Tamiri - Işıksız Tabela

Tabela Tamiri - Işıksız Tabela

Işıksız tabela imalatında en çok verim alan sektörlerler.

Işıksız tabela imalatında kullanılan malzemeler. Işıksız tabela imalatında kullanılan malzeme kalitesi,  

Tabela Tamiri - Kayan Yazı Tabela

Tabela Tamiri - Kayan Yazı Tabela

Tabela Tamiri - Led Tabela

Tabela Tamiri - Led Tabela

Tabela Tamiri - Totem Tabela

Tabela Tamiri - Totem Tabela

çeşitli renklerde hazırlanmış led tabela örneği

Led Tabela Tamiri

Led Tabela, birbiri ardına dizilmiş ardışık düzende devreler tarafından çalışmasına sıralı olarak komut düzeninde hazırlanmış kodlarla bezenmiş bir ışıklı tabela örneğidir.

Subpower adı verilen 12 volt güç kaynağı ile beslenirler. Tabela; örneğinde tabelalar birbiri ardısına eklenerek istenilen boyutda hazırlanabilen tabelalardır.

Alt Kategoriler

Işıklı tabela, tabelacılık sektöründe en çok kullanılan tabela örneğidir. tabela imalatında kullanılan floransan ve malzeme kalitesi ile dükkanların ve dükkan sahiplerinin tercih edeceği bir tabela çeşididir. Ucuz ve uzun dayanıklı olanları sizi maliyet açısından koruyacaktır.


Tabela; ışıklı tabela modellerinde en çok tercih edilen modellerinden biri. Kullanılan tabela malzemesinin kaliteli oluşuyla dükkanınızın tanıtımını uzun süreler sağlar.', 'tabela, dükkan, ışık, ışıklı, kaliteli, malzeme, işçilik, tabelacıların, tercih, edilen, ucuz, malzemeli, ürünleri

 

Publish modules to the "offcanvs" position.