HIZLI İLETİŞİM

:: 0216 442 0 557 ::

iletisim@tabelatamiri.com

TABELA TAMİRİ

Tabela tamiri alanında, tabela tasarım, uygulama, imalat ve montaj dahilinde, kayan yazı tabelalar başta olmak üzere her türlü tabela üretiminden ya da zamanla arızalanmış, bozulmuş, deforme olmuş tabelaların yeniden revize edilerek uygulamasını gerçekleştiren tabela fabrikasıdır. Tabelalarınız; montaj dahilinde arızalı ürünler ile imal edilmiş ise bozulmaması, ışıklarının yanmaması, harflerinin takıldığı yerden sökülmesi göz önünde bulundurularak tabela türevine göre görsel deformasyona uğramış olursa olsun tabelatamiri.com olarak tamirini gerçekleştiriyoruz.
Deneyimli ustalarımız sayesinde arızanın veya hasarın yerinde tespitini gerçekleştirdikten sonra, sizin arzu istekleriniz doğrultusunda yeni bir tabela ihtiyacınızın olup olmadığı kararından sonra tabelanın tamir işlevine başvurulur. Kayan yazı tabelalarında sıkça rastlanan tabela içindeki ışıkların sönmesi, yanmaması, zamanlama hatalarından kaynaklanan farklı görselin oluşması sebebi ile tabelalarınızdan alamadığınız verimi size geri kazandıracak tabela ustalarımız ve teknik elemanlarımız sayesinde tabelalarınızın tamirini gerçekleştiriyoruz.


Işıklı tabelaların içinde kullanılan elektrik aksamı başta olmak üzere, montajı iyi yapılmayan tabela ekipmanlarının arasından sızan sıvı nesnelerin sebebinden dolayı yanmayan ışıklarınızın sebebi tespit edilerek, yerinde ya da sökülerek tamiri işlemi gerçekleştirilerek yerine montajı sağlanır.
Görsel anlamda güneş ışınlarına maruz kalan tabelalarınızın branda yüzeyleri yeniden tasarlanarak daha dayanıklı dış mekan dijital baskı makinalarımızın kullandığı dayanıklı boyalar ile yeniden brandaya uygulanarak yerine montajını gerçekleştiririz.

Paslanmaz Kutu Harf Tabelalarında gözlemlenen montaj noktalarında kullanılan bağlantı aparatlarındaki paslanmanın giderilmesi için bizi mutlaka arayın . Neon tabelaların zamanla ışıklarının sönmesi, totem tabelalarınızın ışıklarının yanmaması sorunları için biz varız.